Servis a správa webu

Pro vaše internetové stránky poskytujeme komplexní technickou podporu, zajistíme pravidelnou správu obsahu, monitoring a další služby tak, aby byl váš web stále funkční a výkonný.

Komunikační servis

Pro projekty, které vyžadují průběžnou správu a administraci, nabízíme výhodný balíček služeb za výhodnou cenu. V rámci těchto služeb nabízíme drobnou kreativu (grafika a texty), úpravy a vizuální změny webu, programátorské práce, výrobu reklamních bannerů nebo zajištění pravidelných PR služeb. 

Technická podpora

K projektům, které jsme realizovali, poskytujeme v případě potíží okamžitou komplexní technickou podporu, proto se na nás v případě jakýchkoli problémů s vašimi internetovými stránkami neváhejte obrátit. 

Monitoring webu

Máte svůj web a potřebujete vědět, zda je stále dostupný? Naše servery neustále monitorujeme a případné technické problémy okamžitě řešíme, proto se můžete spolehnout, že váš web u nás bude stále funkční.

Webhosting

Nabízíme vám spolehlivé datové úložiště pro internetovou prezentaci. Naše servery podporují širokou škálu skriptovacích technologií a databází a jsou neustále monitorovány. Váš web u nás bude vždy dostupný a funkční. 
Zaujal Vás tento projekt? Kontaktujte mě prosím na telefonním čísle +420 222 733 875, nebo mi napište.

kontrolní kód
Pavel Jantač

Pavel Jantač
Executive Director