Analýzy & konzultace

Vytvoříme pro Vás profesionální webové stránky, které nejen dobře vypadají, ale především jsou vyladěné, aby splňovaly vytyčené obchodní cíle. Pomůžeme vám k lepším výsledkům vašeho webu.

Audit webu

Než se pustíme do výroby nového webu, vždy provádíme důkladnou analýzu stávající webové prezentace. Zaměřujeme se na klíčové faktory pro úspěch webu, zhodnotíme technické zpracování, logickou strukturu webu a kvalitu i umístění obsahu. 

Komplexní audit vašeho webu nám pomůže určit slabé a silné stránky, lépe definovat vaše cíle, potřeby zákazníků a umožní navrhnout efektivní kroky, které povedou ke zlepšení výkonu celého webu i zvýšení zisků.

V rámci auditu webu zpracujeme podrobný dokument, který bude obsahovat

 

  • analýzu technického zpracování a zdrojového kódu
  • analýzu logické struktury webu a kvality obsahu
  • SEO analýzu
  • analýzu použitelnosti
  • doporučení následných kroků vedoucích ke zlepšení výkonu webu

Analýza použitelnosti

Najdou uživatelé bez obtíží na vašem webu informace, které potřebují? Dokážou si bez problému objednat služby, které nabízíte? Nebo se uživatelé ztratí a web opustí dřív, než se k plánovanému úkonu dostanou? Podrobnou analýzou použitelnosti zjistíme, zda-li je váš web pro uživatele přehledný a srozumitelný a zda-li na něm vždy najdou, co hledají. Navrhneme také způsoby, jak stávající web upravit tak, aby byl co nejvýkonnější a přinášel vám vyšší zisk

Internetová strategie

“Být na internetu” neznamená mít internetové stánky. Aby váš web dobře fungoval a přinášel výsledky, je nutné definovat vaše potřeby, cíle a navrhnout cesty, jak k nim nejsnáze dojít. Naši konzultanti pro Vás připraví efektivní on-line marketingovou strategii, která bude ušitá přímo na míru vaší značce, produktu nebo službě. 


Co je součástí internetové strategie

 

Zaujal Vás tento projekt? Kontaktujte mě prosím na telefonním čísle +420 222 733 875, nebo mi napište.

kontrolní kód
Pavel Jantač

Pavel Jantač
Executive Director