Co pro vás můžeme udělat ...

Dodáváme internetová řešení, webové aplikace, prezentace a komunitní portály. Poskytujeme konzultace a strategická doporučení efektivního využití internetu a moderních technologií. Hledáme vždy řešení, která dávají smysl po funkční i ekonomické stránce. Dlouhodobé vztahy s našimi klienty jsou postavené na důvěře, zkušenosti a otevřeném férovém jednání.

Analýzy & konzultace

Vytvoříme pro Vás profesionální webové stránky, které nejen dobře vypadají, ale především jsou vyladěné, aby splňovaly vytyčené obchodní cíle. Pomůžeme vám k lepším výsledkům vašeho webu.

Tvorba www a e-shopů

Realizujte s námi své internetové projekty a webové aplikace. Důkladnou analýzou, správným výrobním postupem a využitím zkušeností z realizace velkých projektů vám ušetříme starosti a zbytečné náklady.

Internetový marketing

Internetový marketing zahrnuje širokou oblast propagace výrobků a služeb prostřednictvím internetu. Připravíme pro vás na míru šité marketingové řešení přesně podle vašich potřeb a možností tak, aby se vaše firma, služby a výrobky na internetu neztratily.

Servis a správa webu

Pro vaše internetové stránky poskytujeme komplexní technickou podporu, zajistíme pravidelnou správu obsahu, monitoring a další služby tak, aby byl váš web stále funkční a výkonný.