Profil firmy

Společnost Elevator od svého založení v roce 2004 vyvíjí a implementuje webové aplikace. Pro své zákazníky realizuje vlastní koncepty řešení, s důrazem na individuální komunikaci firmy, dlouhodobé finanční úspory a zjednodušení některých procesů.

Přínosy týmu Elevator

Základní pilíře dosavadního úspěchu týmu Elevator:

  • Inovativní a zodpovědný přístup – poskytování služeb v tak dynamickém sektoru, jakým jsou technologie, s sebou nese potřebu inovativního přístupu. Uvědomujeme si tuto zodpovědnost a jsme připraveni zajistit výběr vhodného řešení.
  • Důraz na dlouhodobou spolupráci – s potenciálními i stávajícími klienty jednáme otevřeně a včas. Z jakékoliv situace hledáme optimální a efektivní řešení, což oceňuje řada našich dlouhodobých zákazníků.
  • Kvalitní odborné zázemí – naši zaměstnanci, konzultanti i vývojáři znají dobře svou práci a jsou motivováni k zajištění zdárného průběhu realizovaných projektů. Průběžné vzdělávání personálu zajišťuje vynikající odbornou způsobilost pro realizaci menších i rozsáhlých projektů. Proto můžeme nabídnout kvalitní služby i náročným zákazníkům z řady nadnárodních firem a korporací.